Reklama

Modern Warfare 2 oferuje posiadaczom PlayStation ekskluzywnego operatora

Activision nie mogło sobie wybrać lepszego momentu ogłoszenia specjalnej, ekskluzywnej paczki z nowym operatorem do nadchodzącego Modern Warfare 2 niż ten - kiedy to trwa walka o przejęcie Activision przez Microsoft.

Dopiero co PlayStation przyklasnęło dokładnemu śledztwu przejęcia przez organy państwowe, a teraz okazuje się, że ich platformy otrzymają bohaterów na wyłączność. Oczywiście wszelkie niezbędne umowy podpisano już dawno temu, ale ciężko oprzeć się wrażeniu, że moment na to ogłoszenie jest mocno niefortunny.

Przejdźmy jednak do szczegółów. Specjalną paczkę z nowym operatorem, pod nazwą Oni Operator Pack, pobiorą gracze, którzy zdecydują się na pre-order gry w PlayStation Store. Paczka będzie dostępna co najmniej do 23 października. To kolejny bonus za udział w przedsprzedaży - wcześniej była to między innymi możliwość wcześniejszego dostępu.

Reklama

Operatorzy Oni wyglądają świetnie i wyglądają trochę jakby Activision postanowiło stworzyć crossover z Ghost of Tsushima. Oczywiście obie gry nie mają ze sobą nic wspólnego. Jak głosi opis nowej postaci, Hiro ‘Oni’ Watanabe jest najemnikiem i wojownikiem, który pochodzi z klanu samurajów. Jest rozdarty pomiędzy ojczyzną a rodziną, przestrzega kodeksu samurajów i walczy o oczyszczenie imienia swojej rodziny.

Oprócz nowego operatora gracze otrzymają nowe schematy broni wysokiego poziomu. Zarówno broń jak i samą postać będzie można wykorzystać w Modern Warfare 2 jak i niedawno ogłoszonym Warzone 2.0.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy