Mod Fallout: New Vegas dodaje pojazdy

​Modyfikacja The Frontier do słynnego Fallout: New Vegas powstaje już od dłuższego czasu, lecz teraz otrzymała nieco bardziej konkretny okres premiery - styczeń przyszłego roku, a więc już niedługo. Dowiedzieliśmy się także, że twórcy przygotowują rozbudowaną mechanikę podróżowania pojazdami.

Modyfikacja pojawiła się na Steamie, ponieważ - jak widać - jest na tyle ambitnym przedsięwzięciem, że zasłużyła na własną kartę produktu. Dostępna będzie oczywiście za darmo, a do zabawy wymagane będzie jedynie posiadanie oryginalnej wersji podstawowego Fallout: New Vegas.

Przygotowywane przez fanów rozszerzenie wprowadzi obszar o rozmiarach tego z Fallout 3, oferując także trzy rozbudowane linie fabularne: po jednej dla NCR, Legionu oraz Bractwa Stali. Do tego szereg zadań pobocznych do wykonania, a także 24 tysiące linii dialogowych - czytanych przez aktorów.

Reklama

Tymczasem modele pojazdów istniały w serii od lat, lecz nigdy nie służyły do przemieszczania - zawsze trzeba było bazować na bieganiu z miejsca na miejsce. The Frontier zmieni ten stan rzeczy. Do tego mnóstwo nowych broni oraz efekty pogodowe: śnieg, deszcze czy mgła.

Akcja toczy się w stanie Oregon, w okolicach Portland. Nie zabraknie charakterystycznych dla okolicy budowli, ale wszystkie skąpane będą w śniegu. Mroźne warunki są bowiem cechą wyróżniającą opisywaną modyfikację. Łącznie otrzymamy dziesiątki godzin rozgrywki - prawie jak nowa gra.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout: New Vegas
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy