Reklama

Mod dodaje broń palną do Dark Souls 3

​Dark Souls 3 to produkcja słynąca z wysokiego poziomu trudności. Dlaczego jednak nie ułatwić sobie życia, instalując jedną z najnowszych modyfikacji. Modern Firearm - jak sama nazwa wskazuje - dodaje do tytułu szereg modeli broni palnej. Przeciwnicy z mieczami i potwory nie mają szans.

Arsenał jest dość spory, ponieważ obejmuje pistolet maszynowy Vector, karabiny AK i M16, legendarnego Thompsona, karabin snajperski, słynne MP5 czy też strzelbę. Wszystkie te elementy ekwipunku zastępują w grze standardową broń zasięgową, głównie kusze - ale też arbalest.

Modele twórca o pseudonimie Forsakensilver "pożyczył" z Resident Evil Revelations 2. Vector pochodzi tymczasem z plików Call Of Duty 4: Modern Warfare. Są nawet odpowiednie animacje i dźwięki, by nowe wyposażenie działało i brzmiało tak, jak należy w świecie Dark Souls 3.

Reklama

Nie jest jednak do końca realistycznie, ponieważ przełączenie na tryb dwuręczny w grze zmienia także tryb prowadzenia ognia, z pojedynczego na ciągły. Nie ma zbyt wiele wspólnego z tym, jak te bronie działają w rzeczywistości, ale jest przynajmniej ciekawie (wyjątkiem jest snajperka).

Strzelanie z jednej ręki zwiększa za to obrażenia, ale wymaga większej części paska wytrzymałości - tak, ta mechanika nie zostaje zmieniona. Co interesujące, zamiast kul z naszej broni nadal wylatują bełty. Warto też pamiętać, by nie grać w ten sposób w sieci, ponieważ narażamy się na bana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje