Mod do Star Wars Jedi: Fallen Order zmienia wygląd głównego bohatera

​Jednym z najpopularniejszych zarzutów pod adresem Star Wars Jedi: Fallen Order - jeszcze przed premierą - był fakt, że główny bohater wygląda całkowicie neutralnie i nie wyróżnia się absolutnie niczym, zgodnie z założeniem, by przypadkiem nikomu "nie podpaść".

Gra zaraz po premierze okazała się być jednak bardzo dobra i zebrała świetne oceny w recenzjach. Fabuła może i jest równie nijaka, co jej bohater, lecz rozgrywka jest pierwszej klasy, tak samo jak eksplorowanie wielu przygotowanych planet w stylu serii Dark Souls. Tylko ten bohater...

Jest też jednak wersja PC, a co za tym idzie - możliwość korzystania z modyfikacji. Gracze ochoczo ruszyli do projektowania własnych dzieł, a jednym z najpopularniejszych obecnie modów jest projekt, który... usuwa rude włosy bohatera i zamienia go w coś, co przypomina Joe Jonasa.

Reklama

Kreatywnie nazwana modyfikacja Better Call Cal dostępna jest w serwisie Nexus Mods, stanowiącym bazę danych modów do większości popularnych produkcji.

Efekt końcowy jest taki, że główny bohater zmienia się z nudnego rudzielca, w coś, co jest nie mniej nudne i do złudzenia przypomina Joe Jonasa z zespołu The Jonas Brothers. Są też inne mody: jeden sprawia, że Cal cały czas ma... katar, a inny wprowadza na twarzy bohatera... zakręcony wąsik.

Są też inne wnioski: jeśli jedyna cecha wyróżniająca wybitnie neutralnego bohatera - właśnie jego rude włosy - i tak okazuje się przeszkadzać części graczy, to aż strach pomyśleć, co by było, gdyby głównym bohaterem produkcji był jakiś kosmita ze świata Star Wars lub też - o zgrozo - kobieta.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Jedi: Fallen Order

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy