Reklama

Mod do GTA 5 pozwala graczom zaszaleć w Los Santos jako Godzilla

​Kreatywność graczy nie zna granic, szczególnie kiedy oddamy im się w ręce tak rozbudowany świat, jakim jest Grand Theft Auto 5, gdzie mają niesamowitą swobodę w tworzeniu modów.

Niezależnie od tego, czy będzie to bardziej realistyczne Los Santos, czy zremasterowane Vice City, mody mogą całkowicie zmienić nasze spojrzenie na GTA 5. Co powiecie jednak na mod, który pozwoli Wam wcielić się w króla potworów, czyli Godzillę?

Tego typu modyfikacje do Grand Theft Auto 5 cieszą się ogromną popularnością i już na starcie powstały mody, które pozwalały graczom stać się Iron Manem, Supermanem, Hulkiem, a nawet Goku. Wszystko to dało graczom mnóstwo możliwości, dzięki którym mogli uratować (lub zniszczyć) Los Santos według własnego uznania.

Reklama

W przypadku moda Godzilla jasne jest jednak, że uratowanie Los Santos nie wchodzi w grę :) W opublikowanym na YouTubie wideo TK Rebirth pokazał oficjalny skrypt Godzilli, stworzony przez znanego brazylijskiego moddera Julioniba.

Na nagraniu Godzilla jest pokazana w pełnej krasie, górując nad większością miejskich budynków. Jak się zapewne domyślacie, pojazdy i cywile nie mają szans w starciu z potworem. Oczywiście Godzilla nie byłaby sobą bez swojego atomowego oddechu, który TK wykorzystuje do niszczenia, czego tylko się da.

Ogólnie rzecz biorąc, mod prezentuje się naprawdę dobrze, pokazując, jak potężna jest Godzilla. Żadna z sił policyjnych nie wytrzymała długo przeciwko ogromnemu wrogowi, nawet gdy kaiju przypadkowo najechało bazę wojskową poza miastem.

Nawet czołgi, które mają bardzo dużą wytrzymałość, długo nie wytrzymały z atomowym oddechem Godzilli. Mod do GTA 5 jest wciąż w fazie rozwoju, co oznacza, że ​może pojawić się więcej funkcji, takich jak nuklearna Godzilla.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje