Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mobilne Assassin's Creed Rebellion pozwoli zarządzać Bractwem Asasynów

Firma Ubisoft zapowiedziała kolejną odsłonę cyklu Assassin’s Creed. Gra podtytule Rebellion powstaje jednak nie z myślą o PC czy konsolach, a urządzeniach mobilnych i może budzić skojarzenia z Falllout Shelter.

Produkcja przeniesie graczy do Hiszpanii w okresie Inkwizycji. W trakcie rozgrywki wybudują, a następnie rozwiną lokalną siedzibę Bractwa Asasynów, co sprowadzi się między innymi do stawiania kolejnych pomieszczeń o zróżnicowanym zastosowaniu.

Reklama

Wśród dostępnych znajdą się przeznaczone do trenowania asasynów czy konstruowania przedmiotów. Wraz z postępami w zabawie pojawi się opcja odblokowania innych pokoi, a także określonych ulepszeń.

Nie obejdzie się również bez wysyłania podopiecznych na zróżnicowane misje, których podejmą się trzyosobowe drużyny. Twórcy przygotowują cztery rodzaje zadań - standardowe pozwolą zyskać materiały do wzmocnienia podopiecznych, loot będą źródłem materiałów do tworzenia wyposażenia, zaś fabularne i legacy umożliwią zebranie fragmentów DNA do zdobycia nowych postaci.

W powstającej produkcji znajdzie się łącznie ponad 40 bohaterów, z czego połowę stworzono z myślą o grze. Oczywiście pojawią zabójcy znani z poprzednich odsłon cyklu - między innymi Ezio, Aguilar, Shao Jun, Claudia i Machiavelli.

Tytuł wyróżni się kolorową, nieco karykaturalną oprawą graficzną. Na opublikowanych materiałach modele poszczególnych postaci przypominają nieco figurki POP, których głowy są nieproporcjonalnie większe w porównaniu do reszty ciała.

W Assassin’s Creed Rebellion twórcy wykorzystają model F2P, co oznacza, że rozgrywka będzie darmowa, choć nie zabraknie zapewne opcjonalnych mikropłatności. Data premiery nie jest znana, ale  gra powinna ukazać się "wkrótce" na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem.

Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji:

Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Rebellion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje