Mobilna wersja Injustice 2 już dostępna

​Przed weekendem na smartfonach oraz tabletach zadebiutowała mobilna edycja Injustice 2 - bijatyki z postaciami pochodzącymi z komiksów wydawnictwa DC.

Podstawowe założenia są niemalże takie same jak w wersjach, które w najbliższy piątek - 19 maja - pojawią się na Xbox One i PlayStation 4. Kierując zróżnicowanymi wojownikami bierzemy więc udział w kolejnych pojedynkach.

Oczywiście największe zmiany zaszły w systemie walki, który dostosowano do ekranów dotykowych. Tak jak w wielu innych mobilnych bijatykach, przeciwników atakujemy wykonując gesty na wyświetlaczu. Twórcy przygotowali przy tym ciosy słabsze i mocniejsze, a także umiejętności specjalne.

W grze znalazła się również podzielona na epizody kampania fabularna. Obecnie dostępny jest tylko jeden rozdział (z Batmanem w roli głównej), z którego wynika jednak, że produkcja w wydaniu mobilnym przedstawi taką samą historię jak na konsolach.

Reklama

Zadbano nawet o pochodzące z "dużych" wersji przerywniki filmowe, które wyświetlane są przed każdym starciem. Następne odcinki opowieści będą publikowane cyklicznie, choć nie wiadomo, kiedy ukaże się kolejny.

Injustice 2 opiera się na modelu F2P, co oznacza, że rozgrywka jest darmowa, choć w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore (TUTAJ) oraz Google Play (TUTAJ). Poniżej można obejrzeć zwiastun edycji mobilnej gry:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Injustice 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy