Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mobilna odsłona Lords of the Fallen już jest

​Przedstawiciele CI Games niespodziewanie udostępnili mobilną odsłonę Lords of the Fallen. Opublikowano też zwiastun z fragmentami gameplayu.

Jak można się domyśleć, akcja gry osadzona jest w uniwersum produkcji, która ujrzała światło dzienne w 2014 roku. Pod względem mechanizmów rozgrywki projekt znacząco różni się od tytułu wydanego na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Gra przypominać serię Infinity Blade od studia Chair Entertainment. Przeciwnikom stawiamy czoło w walkach jeden na jednego. Atakujemy oraz unikamy ciosów poprzez wykonywanie gestów na ekranie dotykowym urządzenia.

Głównym zadaniem jest pozbycie się królowej demonów Akashy, która znajduje się klasztorze Keystone. W drodze do celu zwiedzimy w sumie dwanaście lokacji, w których natkniemy się na 30 pomniejszych rodzajów stworów oraz 12 typów bossów.

Wcielamy się w jedną z trzech postaci - wojownika, kleryka oraz panią łotrzyk. Poszczególni bohaterowie dysponują unikalnymi dla siebie zdolnościami, które można rozwijać wraz z postępami w rozgrywce.

W produkcji znalazł się też system craftingu, pozwalający konstruować ekwipunek. Elementy wyposażenia tworzymy z pomocą zebranych w trakcie zabawy materiałów. W sumie do naszej dyspozycji oddanych zostało 60 rodzajów broni i 15 typów amuletów. Pojawiły się także zbroje.

Mobilna odsłona Lords of the Fallen miała ukazać się jutro, ale nieoczekiwanie wydano ją dzisiaj. Dostępna jest na urządzeniach z iOS i Androidem, ale w dosyć wysokiej cenie. Tytuł w cyfrowych sklepach AppStore oraz Google Play kosztuje odpowiednio 9,99 euro i 48,99 zł.

Sporo, jak na projekt, który powstał z myślą o smartfonach i tabletach - tym bardziej, że zaimplementowano też opcjonalne mikropłatności.Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji:

Lords of the Fallen - pobierz grę z App Store / Google Play

Dowiedz się więcej na temat: Lords of the Fallen

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje