Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mnóstwo zombie na ujęciach z Days Gone

​Sony postawiło w tym roku na dużo skromniejszy udział w targach Paris Games Week. Nie znaczy to jednak, że producent PS4 nie pojawił się na imprezie wcale - wprost przeciwnie. Jednym z zaprezentowanych materiałów był nowy gameplay z gry akcji Days Gone, obfitujący w zombie.

Olbrzymie hordy nieumartych są jednym z najważniejszych elementów produkcji i starci z taką hordą widać właśnie na samym początku materiału wideo. Grający dość nieostrożnie otwiera ogień do przeciwnika, co wywołuje gwałtowną reakcję i zmusza postać do ucieczki, co jednak szybko kończy się zgonem.

Reklama

Drugie podejście jest już nieco bardziej przemyślane. Sprytne korzystanie z eksplodujących beczek, wcześniejsze rozmieszczenie bomb oraz ciężki karabin z mnóstwem amunicji wydatnie pomagają w starcie z agresywnym przeciwnikiem dysponującym ogromną przewagą liczebną.

Intrygująca produkcja Days Gone, zmierzająca wyłącznie na PS4 i opowiadająca o trudnej sztuce przetrwania w świecie opanowanym przez hordy zombie, została niedawno opóźniono. Dotychczas zakładano debiut 22 lutego przyszłego roku, lecz trzeba będzie poczekać dwa miesiące dłużej.

Nowa data debiutu to 26 kwietnia przyszłego roku. Powód: chęć dopracowania produkcji, powstającej w studiu Bend, które dotychczas nie zajmowało się tak ambitnymi zadaniami. Patrząc na spadki płynności animacji w poniższym materiale wideo, dodatkowy czas na prace na pewno nie zaszkodzi.

Wydaje się jednak, że głównym czynnikiem stojącym za zmianą terminu jest ominięcie konkurencji. W lutym Days Gone konkurowałoby bowiem z kilkoma bardzo mocnymi pozycjami, takimi jak Anthem, Crackdown 3 oraz Metro Exodus.

Days Gone rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, a sytuację obserwujemy z - jak się wydaje - ulubionej perspektywy wśród produkcji na wyłączność dla PS4, a więc zza pleców bohatera. On sam - Deacon St. John - jest byłym motocyklistą i przestępcą, który teraz stara się po prostu przetrwać.

Dowiedz się więcej na temat: Days Gone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje