Reklama

Mnóstwo rozgrywki w nowym materiale z Far Cry 5

​W sieci pojawił się obszerny materiał przedstawiający fragmenty rozgrywki z Far Cry 5 - kolejnej odsłony cyklu strzelanek od Ubisoftu.

Odpowiedzialni za projekt developerzy nagranie pokazali podczas zorganizowanej przed weekendem prezentacji internetowej. Film trwa ponad półtorej godziny i pozwala przyjrzeć się różnym elementom powstającej produkcji.

W materiale twórcy skoncentrowali się między innymi na eksploracji - do przemieszczania po wirtualnym terenie posłużą nie tylko samochody, ale i samoloty. Nie zabrakło także zróżnicowanych misji, w których gracz zmierzył się z kultystami.

Akcję gry osadzono w znajdującym się w amerykańskim stanie Montana fikcyjnym hrabstwie County, nad którym kontrolę przejęła sekta o nazwie Projekt Bram Edenu. Wcielimy się w stróża prawa (do wyboru kobieta lub mężczyzna), który zostaje wysłany z zadaniem rozprawienia się z fanatykami.

Reklama

Far Cry 5 zadebiutuje 27 marca. Tego dnia tytuł pojawi się na trzech różnych platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wspomniane nagranie z fragmentami gameplayu można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje