Reklama

MMO New World od Amazonu na nowym zwiastunie

​Wygląda na to, że Amazon Game Studios powoli wychodzi na prostą ze swoim MMO, bo właśnie doczekaliśmy się nowego zwiastuna zdradzającego trochę ciekawych informacji.

Nie oszukujmy się, droga New World do premiery jest długa i wyboista, więc wiele osób mocno wątpiło, czy gra w ogóle ujrzy światło dzienne. Amazon ujawnił ten tytuł już w grudniu 2019 roku i zapowiedział jego premierę na maj 2020 roku, czego jak wiemy nie udało się dotrzymać, podobno z powodu pandemii i grę przesunięto na lato 2020. Ta data również okazała się nierealna, a Amazon Game Studios ogłosiło, że potrzebuje jeszcze roku, by dodać więcej zawartości, bo zidentyfikował bardzo ważne funkcjonalności, z którymi wcześniej nie zdąży.

Reklama

Tak oto dotrwaliśmy do maja 2021 roku, ale wiele wskazuje na to, że wszelkie obsuwy już za nami i gra zadebiutuje planowo 31 sierpnia. Dziś możemy zaś oglądać nowy zwiastun, który prezentuje wiele RPG-owych elementów rozgrywki, w tym systemy wojny i inwazji, o których Amazon mówił szerzej już w maju zeszłego roku. Możemy też rzucić okiem na Ekspedycje, czyli lochy w wydaniu New World.

- Kiedy gra ukaże się latem tego roku, Wy i nawet czwórka Waszych znajomych będziecie mieli szansę zagłębić się w te Ekspedycje, aby dowiedzieć się więcej o historii świata gry. Każda z nich zaoferuje inny zestaw wyzwań do pokonania i łupy do zebrania, które znajdziecie tylko w tym lochu. Każda ekspedycja będzie opowiadać własną historię i będzie wyjątkowym doświadczeniem - czytamy we wpisie na blogu Amazon Game Studios.

Nie da się ukryć, że całość zapowiada się naprawdę interesująco i być może Amazon w końcu pokaże, na co naprawdę stać jego zespoły (szczególnie że dzisiejszy zwiastun dobrze pokazuje, jak daleką drogę przebyła gra), bo do tej pory gamingowe skrzydło giganta tylko generowało koszty, a mowa choćby o skasowanym zaraz po premierze Crucible, czyli drużynowym shooterze, który miał rywalizować z Overwatch.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: New World

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje