Reklama

Minecraft szuka wirtualnych ogrodników i… dobrze płaci!

​Jeśli chcecie wpisać sobie do CV posadę wirtualnego ogrodnika, a na dodatek zarabiać 70 dolarów na godzinę (około 273 zł), to powinniście zwrócić uwagę na ogłoszenie twórców gry Minecraft.

Wygląda na to, że kreatywne godziny spędzane w świecie Minecrafta w końcu mogą się na coś przydać, bo twórcy gry szukają właśnie wirtualnych ogrodników, których mają zamiar naprawdę dobrze opłacać.

Jak informuje CNN, oferta pochodzi od brytyjskiej firmy Whatshed?, która opisuje się jako największego i najlepszego lokalnego dostawcę usług ogrodniczych. W ogłoszeniu możemy przeczytać, że szuka "zespołu wirtualnych ogrodników, którzy będą dostarczać profesjonalnych rad graczom starającym się poprawić wygląd swoich gamingowych ogródków".

Reklama

W związku z tym w wymaganiach znajdują się oczywiście tak podstawowe umiejętności, jak sprawne korzystanie z gry Minecraft, a do tego kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz zamiłowanie do ogrodnictwa. Praca jest oczywiście zdalna, więc śmiało można zakładać, że firma będzie przyjmować zgłoszenia z całego świata, ale należy pamiętać, że mile widziane, chociaż wcale nie obowiązkowe, jest wcześniejsze doświadczenie w ogrodnictwie.

Jeśli jednak spełniamy te wymagania i mamy ochotę spróbować nowych wyzwań, to praca jest naprawdę nieźle płatna, bo mówimy o stawce około 273 zł zł za godzinę. W tym czasie naszym zadaniem będzie ocena obecnych osiągnięć użytkownika i dostarczenie mu kreatywnego feedbacku, w tym stworzenie dla niego kilku możliwych scenariuszy rozwoju. Co więcej, projekty muszą się mieścić w założonym budżecie, co odnosi się najpewniej do Minecoinów, czyli waluty używanej w grze.

Brzmi jak praca marzeń? W takim razie nie zwlekajcie i składajcie wnioski, bo trudno powiedzieć, jak długo potrwa rekrutacja i ile miejsc zakłada.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy