Minecraft: Story Mode za darmo

​Fani Minecrafta prawdopodobnie słyszeli o wydanej przez Telltale Games grze przygodowej w tym uniwersum. Jeśli nie, to teraz jest najlepszy moment na zapoznanie się z tą produkcją, gdyż można pobrać ją w pełni za darmo.

Aby to uczynić, należy wybrać się na stronę Windows Store i odszukać tam tytuł Minecraft: Story Mode, a potem pobrać go na swój komputer. Gra zawiera podstawową wersję, czyli składający się z pięciu epizodów pierwszy sezon. Niestety za darmo nie można zdobyć trzech odcinków, które stanowią rozwinięcie podstawki i były częścią przepustki Adventure Pass. Ale dzięki udostępnionej bezpłatnie zawartości, każdy gracz może przekonać się, czy warto wydać pieniądze na niedostępne odcinki.

Reklama

Minecraft: Story Mode to wydana w 2015 roku gra przygodowa w stylu typowym dla studia Telltale. Rozgrywka opiera się więc na systemie point’n’click, a gracze będą mieć okazje do podjęcia wielu wyborów moralnych, których konsekwencje odczują wraz z upływem fabuły. Oprawa graficzna zrealizowana została jednakże w stylistyce charakterystycznej dla Minecrafta, przez co świat składa się z sześciennych bloków.

Dodatkową innowacją jest personalizacja postaci i system craftingu bazujący na oryginalnej grze. Gracze wcielić się mogą w postać Jessego, który wraz z przyjaciółmi wyrusza na poszukiwanie Zakonu Kamienia, będącego jedyną nadzieją na uratowanie świata.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Minecraft: Story Mode
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama