Reklama

Minecraft dostępny za darmo w przeglądarce!

​Choć Minecraft dokopał się do nieprzebranych pokładów złota, stając się jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii, nie zamierza odkładać kilofa i wciąż szuka nowych złóż.

Jak na bystrego gościa przystało, nie stawia wszystkiego na jedną kartę. Z jednej strony odważnie spogląda w przyszłość i być może wkrótce zawita do świata rzeczywistości rozszerzonej, z drugiej nie zapomina o korzeniach i proponuje nam krok w przeszłość.

Jeśli podobnie jak część fanów World of Warcraft zatęskniliście za starymi czasami, możecie bez trudu do nich wrócić. Pod adresem https://classic.minecraft.net/ znajdziecie darmową wersję pierwszej edycji Minecrafta, w którą można grać za pośrednictwem przeglądarki.

Reklama

Twórcy lojalnie ostrzegają, że czekają tam na was raptem 32 rodzaje bloków, pierwotne błędy i niedoróbki, a także interfejs, który "pokochać mogłaby tylko matka". Kandydaci na rodziców powinni więc dobrze rozważyć, czy aby na pewno chcą się w to pakować. Wiecie, lepiej chwilę pomyśleć, niż pospiesznie kliknąć i całe życie żałować.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy