Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mieszkanie Trevora z GTA V odtworzone w The Sims 4

​The Sims udowodniły, że mając duża wyobraźnię możemy w nim zaprojektować wiele interesujących budynków. Czasami gracze przenoszą też pomieszczenia z innych produkcji i tak też jest w tym przypadku z kolei na warsztat postanowiono wziąć mieszkanie jednej z bardziej charakterystycznych postaci minionych lat, Trevora.

Narzędzie budowy dostępne w serii The Sims już nie raz udowodniło, że przy odpowiedniej wyobraźni użytkownika można stworzyć naprawdę interesujące projekty domów. Do tej grupy z pewnością zalicza się serwis Rock, Paper, Shotgun, który postanowił możliwie najdokładniej odtworzyć mieszkanie znanego z Grand Theft Auto V Trevora. Jak łatwo się domyślić najtrudniejszym zadaniem było stworzenie charakterystycznego brudu, a także nieładu panującego w domu niepoprawnego bohatera piątej odsłony gry z serii Rockstara.

Reklama

Ostatecznie udało się to obejść rozrzucając po lokacji jedzenie, czy inne przedmioty. To jednak nie do końca wystarczyło i przy wykorzystaniu paru modyfikacji oraz kodów osiągnięto zadowalający rezultat. Niestety grupa nie stworzyła odpowiednika Trevora z GTA 5 więc nie oczekujcie, że pojawia on się w udostępnionym przez pomysłodawców materiale.

Co ciekawe to nie pierwszy tego rodzaju przypadek w historii The Sims 4. Jakiś czas temu pewien gracz stworzył w symulatorze Maxis siedzibę gangu Dutcha z Red Dead Redemption 2 i co ważne całość wygląda niezwykle realistycznie nie tylko z zewnątrz, ale także wewnątrz budynku. Bez wątpienia Grand Theft Auto V nawet kilka lat po debiucie nadal potrafi przyciągać uwagę fanów. Potwierdzają to ostatnie statystyki sprzedaży gry, według których przekroczyła ona poziom 120 milionów egzemplarzy, co jest imponującym wynikiem pokazującym, że Rockstar wcale nie musi spieszyć się z zapowiedzią i pracami nad GTA 6.

Chociaż deweloperzy wysyłają sygnały, że ujawnienie trailera szóstki może nastąpić w najbliższej przyszłości. Dowodem ma być tutaj liczba wrzuconych na oficjalny kanał Rockstar Games filmów, mimo iż dostępnych publicznie materiałów jest nadal tyle samo. Fani teorii spiskowych wierzą, że studio przygotowało już pierwsze zwiastuny produkcji i czeka z ich prezentacją. Firma nie zapowiadała żadnego nowego wydarzenia związanego z GTA 5 co jeszcze bardziej dolewa oliwy do ognia.

Ponadto niedawno w sieci pojawiło się nowe logo Rockstara, które prezentowane jest przy okazji każdej kolejnej gry. Tajemnicą pozostaje miejsce akcji szóstki i w przeszłości wielokrotnie wskazywano na powrót do dla wielu najlepszego Vice City czy odegrania fabuły nawet w kilku miastach, ale z wykorzystaniem wyłącznie jednego głównego bohatera, ponieważ pomysł z duetem trójki postaci nie został odebrany zbyt przychylnie.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje