Midnight Club: Los Angeles powraca do sprzedaży… i znika

​Gra autorstwa studia Rockstar San Diego trafiła ponownie do sprzedaży, a następnie... znów zniknęła.

Midnight Club: Los Angeles pojawiło się w sklepie Microsoftu po dwuletniej nieobecności. Gra jest dostępna wyłącznie w wersji na Xboksy 360, ale dzięki funkcji kompatybilności wstecznej powinno się ją udać uruchomić także na nowszych generacjach konsoli - Xbox One oraz Xbox Series X|S. Osoby zainteresowane tymi wyścigami z 2008 roku musiały przygotować się na wydatek 59,99 zł.

Nic nie zapowiadało, że Midnight Club: Los Angeles powróci do sprzedaży. Gra została z niej wycofana w październiku 2018 roku z nieznanego powodu. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną było nieprzedłużenie przez Rockstar licencji na ścieżkę dźwiękową. Ostatecznie udało się udostępnić ją graczom oficjalnie po około dwóch i pół roku przerwy. Ani Microsoft, ani Rockstar tego nie zapowiadał, więc była to miła niespodzianka dla miłośników tej produkcji.

Reklama

Jednak wygląda na to, że Midnight Club: Los Angeles trafiło do sprzedaży w wyniku pomyłki. Gra jak szybko trafiła do sklepu Microsoftu, tak szybko z niego zniknęła. Obecnie prawdopodobnie nie znajdziecie jej już w katalogu platformy. Nie wiadomo, czy można się spodziewać, że za jakiś czas zostanie ponownie udostępniona na stałe (albo chociaż na dłuższy okres).

Do podobnej sytuacji doszło w ubiegłym tygodniu. Wówczas Midnight Club 2 powróciło do sprzedaży i było przez jakiś czas dostępne na platformie Steam. Jednak ostatecznie - i to dość szybko - ponownie z niej zniknęło.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy