Reklama

Microsoft zorganizuje na E3 własną konferencję

​Microsoft potwierdził, że - podobnie jak w poprzednich latach - pojawi się na tegorocznych targach E3, a tuż przed wydarzeniem zorganizuje własną konferencję prasową.

We wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu marki Xbox wiceprezes działu odpowiedzialnego za rozwój konsoli - Mike Nichols - ogłosił, że koncernu z Redmond nie zabraknie na kolejnej edycji najważniejszej branżowej imprezy. Firma zamierza zaprezentować szykowane nowości.

Tak jak w ubiegłym roku, Microsoft przeprowadzi konferencję, która odbędzie się dwa dni przed oficjalnym startem targów - w niedzielę, 10 czerwca. Pokaz rozpocznie się nieco wcześniej niż w poprzednio, bo o godzinie 21:00 czasu polskiego.

W planach jest pewna zmiana. Okazuje się, że zarówno pokaz, jak i wszystkie inne atrakcje związane z obecnością firmy na E3 zorganizowane zostaną nie w L.A. Convention Center, ale należącym do koncernu budynku Microsoft Theater.

Reklama

Nichols obiecuje "nowy rodzaj prezentacji", który pozwoli dotrzeć z przekazem nie tylko do uczestników E3, ale i graczy śledzących relacje z imprezy za pomocą internetu. Podkreślił, że wydarzenie będzie "największym" w historii giganta z Redmond.

Szczegółów na temat treści, które zobaczymy podczas targów, na razie nie ujawniono. Nie zabraknie jednak demonstracji nadchodzących produkcji, a osoby obecne w Los Angeles dostaną możliwość zapoznania się z wczesnymi wersjami powstających gier.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje