Reklama

Microsoft zapewni wsparcie dla Cyberpunk 2077?

Według nieoficjalnych doniesień portalu Rectify Gaming, Microsoft podpisał umowę promocyjną, dotyczącą współpracy przy Cyberpunk 2077.

Dziennikarze z portalu Rectify Gaming dowiedzieli się od źródła "bliskiego" firmie, że Microsoft zapewnił sobie marketingowe prawa do kilku dużych nadchodzących produkcji. Na liście znajduje się między innymi Cyberpunk 2077, czyli tytuł od twórców Wiedźmina, który nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Oprócz tego pojawiły się też takie tytuły jak Borderlands 3, Battlefield 5 czy Anthem.

Z czym wiąże się taka informacja? Wspomniane umowy oznaczają, że na materiałach promocyjnych dotyczących wymienionych wcześniej gier może pojawiać się logo Microsoft i przede wszystkim Xbox One. To ogromny marketingowy i wizerunkowy sukces, który znacząco może przełożyć się na sprzedaż gier na konkretnej platformie.

Reklama

W przeszłości portal Rectify Gaming publikował przecieki, które okazywały się prawdziwe. Miało to miejsce między innymi w przypadku nazwy konsoli Xbox One X. Niewykluczone zatem, że dziennikarze faktycznie korzystają z wiarygodnego źródła. Bardzo możliwe, że informacje zostaną potwierdzone już podczas konferencji Microsoft przy okazji targów E3, które odbędą się już 12 czerwca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje