Reklama

Microsoft prezentuje next-genowe pączki związane z Xboxem

​Pączki nie idą w parze z graniem, ale zawsze można je zjeść nim oddamy się pasjonującej rozgrywce w wirtualnym świecie, tym bardziej jeśli przysmaki przygotował Microsoft we współpracy z Krispy Kreme.

Microsoft lubi memy i ma dystans do siebie, co udowodnił prezentując lodówkę inspirowaną wyglądem konsoli Xbox Series, która była często porównywana właśnie do tego sprzętu kuchennego. Oczywiście to też sposób na promocję konsoli, a kolejnym są... pączki. Firma z Redmond we współpracy z Krispy Kreme przygotowała next-genowe pączki, które dostały zielony lukier odnoszący się do logo Xboxa, a do tego całość posypano cukrem pudrem także nawiązującym do marki Amerykanów.

Smakołyk jest dostępny w sklepach Krispy Kreme lub Sharer Dozen na terenie Wielkiej Brytanii. Kupując właśnie ten produkt, otrzymujemy darmowy miesiąc w usłudze Xbox Game Pass. Co ważne, żeby nie dochodziło do nadużyć, na jeden profil gracza przypada tylko jeden pączek. Promocja jest limitowana, więc jeśli ktoś z naszych czytelników mieszka na Wyspach to zachęcamy do skorzystania z tej propozycji.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że Microsoft dość mocno promuje flagową platformę, jaką jest Xbox Game Pass, który pozwala producentowi w przeciwieństwie do sprzedaży konsol generować olbrzymie zyski. Jakiś czas temu przedstawicielka przedsiębiorstwa podczas składania zeznań przed sądem w związku z konfliktem pomiędzy Epic Games i Apple stwierdziła, że Microsoft nie zdołał jeszcze zarobić na sprzedaży urządzeń z logo Xbox.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy