Reklama

Microsoft podobno wyda epizodyczny horror od Hideo Kojimy

​SoulsHunt, który wcześniej ujawnił Stranger of Paradise FINAL FANTASY ORIGIN, twierdzi, że Microsoft planuje wydać nadchodzącą grę Hideo Kojimy. Jest to o tyle zaskakujące, że przez lata ten kultowy japoński producent bardziej kojarzony był z Sony.

Według informatora nowa gra Hideo Kojimy będzie epizodycznym horrorem, który w jakiś sposób ma wykorzystywać chmurę. Pomimo tego, że Microsoft opublikować ma nową grę Kojima Productions, na chwilę obecną nie ma mowy o wykupieniu studia. Kojima Productions pozostanie więc niezależnym bytem.

SoulsHunt potwierdził także, że Kojima nie jest w żaden sposób zaangażowany w projekt Abandoned, mimo krążących plotek na ten temat. W ostatnim czasie z wielu źródeł usłyszeć można było, że Abandoned nie będzie grą Kojimy, więc na pewno wspomniany epizodyczny horror to nie Abandoned (no chyba że dojdzie do jakiegoś nieoczekiwanego zwrotu akcji, do czego akurat Kojima jest zdolny).

Reklama

Warto przy okazji przypomnieć również, że w zeszłym tygodniu SoulsHunt ujawnił, że Bloodborne Remaster jest obecnie w fazie rozwoju i ukaże się na PS5 i PC. Ciekawe, czy te dwa przecieki się potwierdzą, ale do końca bieżącego roku będziemy mogli je zweryfikować, przekonując się, czy SoulsHunt  jest godny zaufania na przyszłość. Jeśli plotki te okażą się wyssane z palca, w przyszłości nie będziemy zwracać uwagi na tego użytkownika Twittera.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje