Reklama

Microsoft myśli o wsparciu HoloLens dla Xboksa One i PC

Niezależnie od tego, czy oglądaliście prezentację Microsoftu sprzed kilku dni, czy nie, na pewno słyszeliście już o HoloLens - futurystycznym urządzeniu do rzeczywistości rozszerzonej, nad którym pracuje gigant z Redmond. Phil Spencer zapowiedział teraz, że koncern rozważa wsparcie dla Xboksów i PC.

O HoloLens pisaliśmy wcześniej tutaj, a swoimi wątpliwościami podzielił się Peter "tylko sobie wyobraźcie" Molyneux. Wątpliwości mieć zresztą wypada, bo całość wygląda tak pięknie, że trudno uwierzyć w stuprocentową jej prawdziwość.

W wywiadzie dla Polygona Phil Spencer powiedział, że po tym, jak urządzenie odniesie sukces jako osobny produkt (na czym w tej chwili skupia się Microsoft), firma rozważy jego współpracę z PC i konsolami.

Reklama

Wspomniał między innymi o używaniu HoloLens jako wyświetlacza dla Xboksów, gdzie dane byłyby streamowane z konsoli do urządzenia - zaznaczył jednak, że Microsoft sam nie zna jeszcze konkretów.

Przychodzą wam do głowy jakieś fajne sposoby wykorzystania HoloLens do gier? Pomijając ten najbardziej oczywisty, który widać powyżej.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: microsoft hololens

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy