Reklama

Microsoft: Kolejne dobre gry trafiają do Game Pass

Game Pass znów rozpieszcza swoich subskrybentów. W drugiej połowie listopada do usługi trafi kilka kolejnych tytułów. Zadowoleni powinni być zarówno fani gier indie, jak i souls-like’ów.

Microsoft bardzo się stara, by jego usługa subskrypcyjna zyskiwała coraz większą popularność. Phil Spencer przyznał nawet niedawno, że Game Pass na siebie zarabia. Biblioteka gier jest stale powiększana, choć oczywiście trzeba mieć na uwadze, że część tytułów z czasem z niej wypada.

Nic jednak nie robi jej lepszej reklamy jak naprawdę dobre tytuły. Niedawno miała miejsce premiera Forza Horizon 5, która z marszu stała się najlepiej ocenianą grą 2021 roku. Posiadacze PC-tów mogą cieszyć się z Age of Empires 4, a już w grudniu czeka nas premiera największego hitu od Microsoftu, czyli Halo Infinite. Przy okazji warto dodać, że od dwóch dni możemy grać w jego tryb multiplayer.

Reklama

Tym razem Microsoft pochwalił się grami, jakie udostępni w drugiej połowie listopada. O tym, że będzie kolejna, świeża dostawa gier w listopadzie, pisaliśmy jeszcze na początku tego miesiąca.

Nowe gry w Game Pass Listopad 2021:

  • Next Space Rebels (Cloud, Xbox i PC) -  17.11
  • Exo One (Cloud, Xbox i PC) -  18.11
  • Fae Tactics (Cloud, Xbox i PC) -  18.11
  • My Friend Pedro (Cloud, Xbox i PC) -  18.11
  • Undungeon (Cloud, Xbox i PC) -  18.11
  • Deeeer Simulator (Cloud, Xbox i PC) -  23.11
  • Mortal Shell (Cloud, Xbox i PC) -  23.11
  • Evil Genius 2 (Cloud, Xbox i PC) -  30.11

Dodać należy, że dzięki chmurze pogramy też w Dead SpaceDragon Age: Origins oraz to, że Deeeer Simulator, Exo One oraz Next Space trafiają do usługi w dniu premiery. Na uwagę zasługuje Mortal Shell. Ocena gry waha się gdzieś w okolicach 7.5, ale dla fanów souls-lików i dark fantasty, to pozycja obowiązkowa. Idealny tytuł, przy którym można czekać na premierę Elden Ring od From Software.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje