​Microsoft Flight Simulator. Potężna aktualizacja z okazji 40-lecia serii

Kultowa seria Microsoft Flight Simulator obchodzi właśnie 40 lat swojego istnienia. Z tej okazji do symulatora trafia potężna aktualizacja, która wprowadza bardzo wiele zmian i nowości. Do dyspozycji graczy oddane zostają 24 misje, 7 klasycznych samolotów, 2 helikoptery i długo wyczekiwany samolot pasażerski Airbus A310.

Microsoft Flight Simulator to marka, której przedstawiać nikomu nie trzeba. Mało kto jednak wie, że najpopularniejszy na rynku symulatorów lotów świętuje właśnie swoje 40-lecie. Asobo Studio we współpracy z Xbox Game Studio pokusiło się o wdrożenie do gry naprawdę dużej aktualizacji. Ta dostępna jest od 11 listopada.

Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Możecie ją pobrać bezpłatnie na platformach Xbox Series X/S za pośrednictwem Xbox Game Pass oraz na PC poprzez PC Game Pass lub Steama. W przypadku Xbox One możecie skorzystać z usługi Xbox Cloud Gaming.

Reklama

Aktualizacja z okazji 40-lecia Microsoft Flight Simulator. Co nowego?

By uczcić 40-lecie istnienia marki, do gry trafia aż 7 klasycznych maszyn, wśród nich m.in.: Wright Flyer, Curtiss JN-4 Jenny, Douglas DC-3 czy Hughes H-4 Hercules. Miłośnicy helikopterów będą mieli okazje do wskoczenia za stery dwóch śmigłowców - Bell-407 oraz Guimbala Cabri G2. Największą nowością, jeśli chodzi o nowe maszyny jest z całą pewnością wyczekiwany przez graczy Airbus A310, szerokokadłubowy samolot pasażerski.

Na tym jednak update się nie kończy. Do rozegrania będzie aż 24 nowych misji znanych z poprzednich wersji Flight Simulatora. Znajdziemy na liście prawdziwe klasyki: San Juan Island Run, Grand Canyon Scenic Tour czy Hawai’ian Vacation. Oprócz tego w grze pojawią się 4 nowe lotniska: Hong Kong Kai Tak, Meigh Field Chicago, Princess Juliana Sint Maarten, First Flight Airport - Kitty Hawk.

Symulator otrzymał także wiele poprawek znanych błędów i problemów występujących w grze. O wszystkich zmianach, a także nowościach i dodatkach przeczytacie na oficjalnym blogu gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft Flight Simulator
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama