MicroMan oficjalnie zapowiedziany, trafi na PC i konsole

​MicroMan to nowa gra łącząca przygodę, akcję i survival, która pozwoli spojrzeć na ludzki świat z całkiem nowej perspektywy. Jak zapowiadają twórcy z polskiego Glob Games Studio, tytuł zaoferuje mocno zróżnicowaną rozgrywkę oraz szaloną i pełną humoru historię. Datę premiery na PC zaplanowano na II połowę 2021 r., a później MicroMan ma trafić również na Nintendo Switch, PlayStation 5 i Xbox Series X. MicroMan to nowy projekt warszawskiego Glob Games Studio, które będzie także wydawcą gry.

Gra powstaje z myślą o rozgrywce jednoosobowej. Tytuł ma połączyć w sobie m.in. elementy przygodowej gry akcji, zręcznościówki i survivalu. Główny bohater to pracownik laboratorium, który w efekcie nieszczęśliwego incydentu wpada do eksperymentalnej kapsuły redukcyjnej i zostaje pomniejszony do rozmiarów niewielkiego owada.

Celem gracza będzie znalezienie sposobu na powrót do normalnej wielkości. Jak tłumaczą twórcy, droga do tego nie będzie łatwa i krótka, a sama rozgrywka ma być mocno zróżnicowana oraz obejmować wiele ciekawych i zaskakujących elementów. Nie zabraknie starć z potężnymi przeciwnikami (m.in. mrówki, żaby i jeże), nietypowych środków transportu (np. motyl), myślenia nad pokonaniem przeszkód i dbania o siły witalne bohatera. Zapowiedziano też możliwości podejmowania decyzji, które wpłyną bezpośrednio na rozgrywkę.

Reklama

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy