Reklama

Metamorphosis, gra inspirowana wyobraźnią Franza Kafki, już dostępna

All in! Games ogłosiło, że Metamorphosis jest już dostępne na PC i konsole. Inspirowana wyobraźnią słynnego pisarza Franza Kafki gra przygodowa pojawiła się na PC (Steam i GOG), Nintendo Switch, Xbox One (z 10% zniżką do 19 sierpnia) i PlayStation 4.

W Metamorphosis gracze wcielą się w rolę Gregora, mężczyzny zmienionego w insekta. Tytuł pozwoli wyruszyć w niezwykłą podróż, by odkryć tajemnicę swojej transformacji.

Metamorphosis to gra przygodowa z perspektywy pierwszej osoby osadzona w surrealistycznym świecie, gdzie ostatnią i jedyną nadzieją na odkupienie są nowo odkryte zdolności.

"Gracz zostaje zmniejszony do rozmiaru insekta, co wiąże się z zaprezentowaniem rozgrywki z unikalnej perspektywy. To wymagało nowego podejścia do budowania poziomów, prowadzenia gracza i sposobu przemieszczania się" - mówią twórcy gry.

Reklama

"Koniecznie chcieliśmy podkreślić poczucie bycia insektem. Wypróbowaliśmy mnóstwo sposobów, wiele z nich nie wypaliło. W końcu udało nam się połączyć skalę z prowadzeniem gracza w sposób, który przekazuje “insektowość" ruchu. Jesteśmy bardzo dumni z końcowej mechaniki poruszania się. Ale przede wszystkim cieszy nas uzyskana spójność grafiki, gameplayu i historii. Nigdzie indziej nie znajdzie się równie wyjątkowa kombinacja tych elementów". dodaje zespół Ovid Works

Intrygujący świat gry dostępny jest na platformy PC, PS4, Nintendo Switch i Xbox One.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy