Reklama

Metal Gear Solid: Ground Zeroes jednak nie takie krótkie?

Niedawno pojawiły się informacje, jakoby Metal Gear Solid: Ground Zeroes można przejść w niecałe dwie godziny, co - mimo faktu, że będzie to tylko prolog właściwej "piątki" - spotkało się z krytyką.

Hideo Kojima zapewniał jednak, że w grze będzie znacznie więcej do roboty, a właściwy czas zabawy jest znacznie dłuższy. Potwierdzają to dziennikarze, którzy widzieli produkcję w Japonii. W tym tygodniu Konami zorganizowało w Japonii dla przedstawicieli mediów pokaz Metal Gear Solid: Ground Zeroes.

Część z nich nie mogła się powstrzymać i postanowiła podzielić się z internautami swoimi wrażeniami za pośrednictwem Twittera. Sam Smith, dziennikarz magazynu Play Magazine, odniósł się do długości rozgrywki. Wątek główny faktycznie jest krótki.

Reklama

"Skończyłem GZ w około 90 minut. Stopień ukończenia całej gry? 9%. Myślę, że powie wam to wszystko, co powinniście wiedzieć" - pisze Smith.

A to oznacza, że główny wątek stanowi tylko ułamek właściwej gry. Gracze znacznie więcej czasu spędzą zapewne na misjach pobocznych i innych aktywnościach. Chyba nie jest tak źle, prawda?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje