Metal Fist: Urban Domination - screeny i trailer z nowej gry Vivid Games

Dopiero co w ubiegłbym tygodniu wspominaliśmy o Outer Pioneer, grze którą Vivid Games ma zamiar wydać pod koniec przyszłego roku, a już bydgoska firma prezentuje materiały z kolejnego tytułu, którego, dla odmiany jest producentem. Mowa oczywiście o zapowiedzianym w lipcu tego roku Metal Fist: Urban Domination.

Jeżeli wydawało wam się, że po ostatniej zapowiedzi gry Outer Pioneer (więcej o tytule tutaj) bydgoska firma wybierze się na zasłużony urlop przedświąteczny, to byliście w błędzie - zdolna ekipa twórców gier postanowiła podzielić się najnowszymi materiałami ze swojej nadchodzącej produkcji - Metal Fist: Urban Domination.

Jeżeli pierwszy raz spotykacie się z tym tytułem to przypominamy, że Metal Fist to drużynowa gra akcji free-to-play typu MOBA, osadzona w świecie komiksowej grafiki. Produkcja nastawiona ma być na zabawę sieciową.

Reklama

Gracz pokieruje wybraną postacią, którą zmierzy się z protagonistami innych użytkowników. Do dyspozycji mają być różni bohaterowie, podzieleni na klasy, które oferować mają "odmienne style rozgrywki".

W grze znajdzie się ponad 100 umiejętności oraz przedmiotów i broni, w które wyposażymy naszych śmiałków. Z opublikowanych przez autorów obrazków wynika, że oprawa wizualna - stworzona w oparciu o mobilną wersję silnika Unreal Engine 4 - wykonana zostanie w stylu nawiązującym do komiksów lub filmów animowanych.

Docelowo produkcja ma ukazać się na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android Premiera gry na platformach mobilnych planowana jest w 1 kwartale 2017 roku. Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun, a po więcej informacji odsyłamy na oficjalny profil gry.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy