Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Max: The Curse of Brotherhood – data premiery konsolowej

Znamy datę premiery platformówki Max: The Curse of Brotherhood na konsolę PS4! Gra ma pojawić się już w następnym miesiącu.

Flashbulb Games, producenci wersji na Playstation, poinformowali, że już 8 listopada będzie można ją nabyć w formie cyfrowej. Dwa dni później natomiast pojawić się ma odsłona pudełkowa, ale niestety nie wiadomo czy będzie ona dostępna również dla polskich graczy.

Reklama

Warto wspomnieć, że nie jest to debiut tej gry. Początkowo pojawiła się na urządzeniach mobilnych siedem lat temu, później przeszła na Xboxy i komputery, odpowiednio w 2013 i 2014 roku. Jej autorem było duńskie studio Press Play, które jednakże zostało wykupione, a później zamknięte przez Microsoft. W 2016 roku jego byli członkowie sformowali studio Flashbulb Games i to ono odpowiada za adaptację gry pod konsolę PS4.

Podczas rozgrywki gracz może wcielić się w chłopca o imieniu Max. Jego brat został porwany do baśniowego, wypełnionego potworami wymiaru, a protagonista udaje się tam za nim, by wyrwać go z niewoli u lorda Mustacho.  Główną innowacją, którą wprowadza gra jest magiczny marker, którym można się posłużyć, by umożliwić głównemu bohaterowi pokonywanie kolejnych przeszkód. Da się nim wytworzyć liny, podesty, a także w inne sposoby ingerować w otoczenie. Choć wymusza to kontrolę nie tylko nad Maxem, ale i nad markerem, to jest to jedyny sposób, by chłopiec nie stał się łupem ścigających go przeciwników. Całość utrzymana jest w stylistyce i atmosferze rozrywki dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej na temat: Max: The Curse of Brotherhood

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje