Reklama

Max Payne: Retribution - bohater popularnej strzelanki powraca w fanowskim filmie!

​24 czerwca odbyła się premiera krótkometrażowego filmu Max Payne: Retribution. Jest to produkcja w pełni zrealizowana przez fanów shootera studia Remedy Entertainment, którego pierwsza część została wydana w 2001 roku i obecnie jest zaliczana do klasyków gatunku.

Dzieło entuzjastów nowojorskiego gliniarza jest produkcją całkowicie non- profit, dlatego też produkcja ciągnęła się przez lata. Rezultat pracy reżysera i autora scenariusza Leroya Kincaidea z pomocą studia Nocturnal Pictures, został bardzo ciepło przyjęty przez sympatyków serii Max Payne. Trwający 44 minuty projekt, ożywia Maxa po 5 latach od wydania najnowszej, trzeciej odsłony gry.

Gwiazdą produkcji jest Joan James Muixi, który wcielił się w tytułowego Maxa Paynea. Rolę Mony Sax zagrała Gracie Tyrrell, natomiast maskę czarnego charakteru przywdział Leroy Kincaide, który jest równocześnie reżyserem i autorem scenariusza. Postać Curtisa Dravena odegrał Jon Campling, aktor, który był modelem dla króla Regina w filmie Final Fantasy Kingsglaive.

Reklama

Film jest dostępny do obejrzenia w całości poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje