Materiał z No Man's Sky prezentuje najważniejsze nowości wprowadzone do gry

​Firma 505 Games opublikowała materiał prezentujący jedenaście nowości i zmian, które studio Hello Games wprowadziło do gry No Man’s Sky.

Produkcja zadebiutowała w 2016 roku, ale spotkała się z chłodnym przyjęciem. Zarówno gracze, jak i recenzenci twierdzili, że twórcy nie spełnili obietnic - narzekano między innymi na powtarzalną rozgrywkę i niewielką ilość treści.

Odpowiedzialni za projekt developerzy wszystkie uwagi wzięli sobie najwyraźniej do serca. Po premierze zajęli się przygotowywaniem aktualizacji i dodatków rozbudowujących tytuł o kolejne elementy. Część osób uważa, że dzisiejsza wersja gry znacznie różni się od pierwowzoru sprzed dwóch lat.

Wśród istotnych nowości i zmian są na przykład rozszerzona ekonomia oraz portale służące do szybszego przemieszczania się pomiędzy różnymi lokacjami. Twórcy dodali także trzy pojazdy przeznaczone do podróżowania po powierzchniach planet i kilka odmiennych trybów zabawy.

Reklama

W produkcji pojawiła się także funkcja wznoszenia baz oraz hodowania na terenie siedzib roślin. Poza tym tytuł otrzymał zlecane przez kosmitów misje i wątki fabularne przedstawiające początki powstania kosmicznego uniwersum. Do gry trafiły też walki kosmiczne i fregaty.

Warto zaznaczyć, że No Man’s Sky - dostępne dotychczas na PC i PS4 - w tym miesiącu ukaże się na Xbox One. Na konsolę Microsoftu zawita 24 lipca, a tego dnia zadebiutuje też Next, czyli darmowe rozszerzenie wprowadzające do tytułu tryb sieciowy. Wspomniany materiał przedstawiający zaimplementowane do produkcji nowości obejrzeć można poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: No Man's Sky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy