Mass Effect: Legendary Edition - BioWare zmienia krytykowane zdjęcie Tali Zorah

BioWare zmieniło zdjęcie Tali, które pojawia się w Mass Effect 3 i dotychczas irytowało pewną część graczy. Z grafiki udostępnionej w remasterze "trójki" powinni być jednak zadowoleni.

Mass Effect: Legendary Edition to remaster oryginalnej trylogii przygód komandora Sheparda, która chociaż doceniona na świecie nie jest pozbawiona wad. Do jednej z nich można zaliczyć zdjęcie Tali Zorah, ważnej członkini drużyny głównego bohatera obecnej w uniwersum od pierwszej części. W pierwotnym wydaniu Mass Effect 3, jeśli wdaliśmy się w romans z naszą towarzyszką, wówczas pod koniec historii Shepard ogląda zdjęcie Tali. Gracze skrytykowali fakt, że deweloperzy umieścili grafikę bazującą na wizerunku prawdziwej modelki, zamiast twarzy bohaterki z gry.

Reklama

Co ciekawe, obrazek zmieniono w remasterze - w efekcie komandor przygląda się zdjęciu modelu Tali z gry. Niby drobnostka, ale część fanów z pewnością będzie zadowolona. Warto wspomnieć, że ostatnio pojawiła się informacja, jakoby BioWare miało zaimplementować do Mass Effecta 3 tryb kooperacji sieciowej, który trafił do oryginalnego wydania produkcji. Decyzja zapadnie jednak dopiero po tym, kiedy remaster zostanie dobrze przyjęty przez graczy, a studio zastanowi się, czy warto poświęcić czas oraz zasoby na przeniesienie multiplayera.

Aktualnie Mass Effect: Legendary Edition jest krytykowany przez polskich graczy za problem z dubbingiem. Remastery dwóch pierwszych odsłon serii, tak jak oryginalne edycje, zawierają pełną lokalizację, włącznie z podkładem głosowym. Chodzi o to, że mimo informacji na pudełku gra nie umożliwia aktywacji angielskiego podkładu z polskimi napisami, co pozostaje dobrą opcją dla osób, którym dubbing do gustu nie przypadł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mass Effect Legendary Edition
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy