Reklama

Mass Effect: Andromeda trafia do oferty Origin Access

​Ostatni hit od BioWare trafi do Origin Access. 14,99 zł, by przez miesiąc grać w Andromedę? Brzmi świetnie!

Origin Access to oferta dla każdego użytkownika platformy Origin. Electronic Arts co rusz dodaje do niej nowe gry, w które subskrybenci będą mogli grać bez dodatkowych opłat. Posiadacze abonamentu mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem do regularnie uzupełnianej kolekcji gier na PC oraz możliwością testowania tytułów od Electronic Arts, jeszcze przed ich premierą.

Teraz do oferty Origin Access trafi Mass Effect: Andromeda, czyli kolejna część z serii Mass Effect. Przygody komandora Sheparda zakończyły się już w poprzedniej odsłonie, jednak BioWare nie zamierza opuszczać wykreowanego przez siebie, futurystycznego świata, na którym zarobiło fortunę. Andromeda z pewnością nie jest dla graczy ulubioną częścią Mass Effecta, gdyż jest najgorzej ocenianą odsłoną serii. Nie przeszkodziło to jednak w sprzedaży milionów egzemplarzy gry.

Reklama

Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie do oferty trafi Andromeda. Na stronie Origina widnieje jedynie informacje, że będzie to "wkrótce". Co myślicie o ofercie Origin Access?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy