Mass Effect: Andromeda nie otrzyma fabularnych DLC i następnych łatek do trybu dla pojedynczego grac

​Studio BioWare poinformowało, że nie wyda kolejnych treści związanych z trybem dla pojedynczego gracza Mass Effect: Andromeda. To oznacza, że nie pojawią się kolejne łatki, ale też i fabularne dodatki.

Odpowiedzialni za projekt developerzy ujawnili, że nie będą już wydawać następnych aktualizacji do wariantu samotnej zabawy. Decyzję podjęto zaledwie kilka miesięcy po premierze gry - produkcja zadebiutowała w marcu.

Twórcy nadal jednak zamierzają rozwijać nastawiony na rozgrywkę sieciową tryb kooperacji. Obiecują, że obecnie trwają prace nad nowymi misjami, a także postaciami, które w przyszłości trafią do tytułu. Szczegółów jednak nie podano.

Poza tym BioWare szykuje nowe komiksy oraz książki osadzone w uniwersum Mass Effect. Pozycje opowiedzą o dalszych losach mieszkańców Drogi Mlecznej w galaktyce Andromeda. Historie obrazkowe i powieści poruszą wątki zapoczątkowane w grze, w tym o arce quarian, o której wspomina się pod koniec produkcji. Fani liczyli jednak, że statkowi autorzy poświęcą DLC.

Reklama

Informacja o zakończeniu rozwoju kampanii fabularnej najnowszej odsłony cyklu jest jedynie potwierdzeniem doniesień, które jakiś czas temu pojawiły się w sieci. Nieoficjalne informacje sugerowały, że zrezygnowano z tworzenia dodatków do gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mass Effect: Andromeda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy