Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales - premiera gry

Sony poinformowało o premierze Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Gra jest już dostępna w wersji na konsolę PlayStation 4 i PlayStation 5. W dystrybucji ukażą się: Edycja Standardowa na PS4, Edycja Standardowa na PS5 oraz Edycja Ultimate wyłącznie na konsolę PlayStation 5.

Wyjątkowy Spider-Man, nowe moce i Marvelowski Nowy Jork

Reklama

W najnowszej odsłonie przygód Człowieka Pająka, gracze wcielą się w rolę Milesa Moralesa. Kiedy na życiu mieszkańców nowej dzielnicy Milesa kładzie się cieniem brutalna walka o władzę, młody bohater zdaje sobie sprawę, że z wielką mocą musi wiązać się też wielka odpowiedzialność. Aby ocalić Marvelowski Nowy Jork, Miles będzie musiał znaleźć swój własny sposób na bycie Spider-Manem.

Główny bohater odkryje moce, które odróżniają go od jego mentora, Petera Parkera. Zadaniem graczy będzie między innymi opanowanie wyjątkowych bioelektrycznych ataków, mocy ukrywania się, a także widowiskowych akrobacji na pajęczych sieciach. Dodatkową niespodzianką będzie również Marvelowski Nowy Jork w wyjątkowej, zimowej scenerii.

Marvel’s Spider-Man Remastered

Gracze, którzy zdecydują się na zakup Marvel’s Spider-Man: Miles Morales - Edycja Ultimate otrzymają specjalny kod na grę Marvel’s Spider-Man Remastered, czyli pełną wersję wielokrotnie nagradzanej gry wraz ze wszystkimi trzema rozdziałami dodatkowej przygody, Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps, w odświeżonym wydaniu zoptymalizowanym dla PS5.

W wersji Remastered pojawią się również dwa nowe kostiumy Spider-Mana: Pajęczy Jeździec i Pancerny Zaawansowany Kostium. Premierowy zwiastun, który jest już na YouTube, możecie obejrzeć poniżej.

Dowiedz się więcej na temat: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje