Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Marvel’s Avengers - wiemy, kiedy startuje otwarta beta

​Jeśli nie możecie doczekać się, żeby poczuć się jak prawdziwi superbohaterowie, to mamy dla Was dobre wieści - już niedługo!

W tym roku wyjątkowo musieliśmy obejść się smakiem, jeśli chodzi o filmowe hity z superbohaterami, ale wszystko wskazuje na to, że już niebawem sobie to odbijemy, a przynajmniej za sprawą gier wideo.

Reklama

Square Enix i Crystal Dynamics ujawnili bowiem, kiedy będziemy mogli wziąć udział w becie Marvel's Avengers, zyskując szansę na lepsze poznanie gry i jej bohaterów, zanim zdecydujemy się na ewentualny zakup. Dowiedzieliśmy się więc, jaki fragment gry zostanie udostępniony, w jakich herosów się wcielimy i co najważniejsze, kiedy.

Beta rozpoczyna się od misji tutorialowej na moście Golden Gate, który znamy już z wcześniejszych materiałów, gdzie będziemy mogli przetestować każdego z Avengersów i nauczyć się ich unikatowych stylów walki.

Po ukończeniu tego prologu do dyspozycji dostaniemy zaś Iron Mana, Hulka, Czarną Wdowę i Ms. Marvel, ale zanim wyruszymy ratować świat, czeka nas narada przy tzw. Stole Wojennym - w demie dostaniemy możliwość sprawdzenia dwóch misji dla jednego gracza, skupionych wokół Ms. Marvel i Hulka, którzy podróżują na Wybrzeże Północno-Zachodnie w poszukiwaniu JARVISa i do Rosji szukając sekretów organizacji SHIELD.

Po ukończeniu tych misji, uczestnicy bety będą mogli wziąć udział w 3 różnych aktywnościach kooperacyjnych, tj. pokojach HARM, Warzones i Dropzones.

Holographic Augmented Reality Machine (HARM) to pokoje treningowe, w których walczymy z kolejnymi falami przeciwników o różnych poziomach trudności, Warzones to pięć misji w stylu dungeony z gier aRPG z lootem do zdobycia i zagadkami, a Dropzones to mniejsze misje o różnym czasie trwania, koncentrujące się głównie na pojedynczym celu.

A teraz to, co wszystkich interesuje najbardziej, czyli data bety, która jest różna w zależności od naszego urządzenia i zakupu gry w przedsprzedaży.

I tak, posiadacze PlayStation 4, którzy dokonali zamówienia przedpremierowego, przystąpią do bety już 7 sierpnia, pozostali właściciele PS4 i gracze z preorderami PC i Xbox One dołączą do nich 14 sierpnia, a pozostali muszą poczekać kolejny tydzień, do 21 sierpnia. Przypominamy, że gra zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One 4 września.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Marvel’s Avengers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje