Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Marvel’s Avengers otrzyma 8 grudnia nową postać

​Przedłużające się oczekiwania na nowe treści w sieciowej grze akcji Marvel’s Avengers dobiegnie końca 8 grudnia, gdy w grze pojawi się Kate "Hawkeye" Bishop. Bohaterka zadebiutuje razem z własną opowieścią fabularną, zestawem umiejętności oraz kwantowych strzał w kołczanie.

Square Enix ujawniło szczegóły za pośrednictwem specjalnego materiału wideo. Otrzymaliśmy spojrzenie na moce i talenty, kostiumy oraz fabułę. Oryginalny Hawkeye - Clint Barton - jest uwięziony w alternatywnej linii czasowej, więc trzeba będzie postarać się go uwolnić. Chyba.

Reklama

Kate Bishop będzie mogła między innymi przemieszać przeciwników za pomocą specjalnych strzał, a także samemu się teleportować na krótkie odległości. Jest też "fałszywka" ze zdalną detonacją, kwantowe eksplozje, portale dla towarzyszów oraz nielimitowana energia. Brzmi komiksowo.

Otwarta pozostaje kwestia tego, czy nowa postać zdoła przyciągnąć graczy do powrotu do Marvel’s Avengers. Linia fabularna skończy się bowiem dość szybko, a użytkownicy apelują bardziej o rozwój atrakcji po zakończeniu kampanii, a tego w aktualizacji z Kate Bishop przecież nie uświadczymy.

Marvel’s Avengers powstało w popularnej ostatnio modzie gry-usługi, który to gatunek zakłada stałe aktualizowanie o nowe atrakcje, jak Fortnite, Path of Exile czy Destiny 2. W przypadku tej pozycji nie do końca się chyba jednak udało, ponieważ niemal od dnia samej premiery gracze narzekają na nudę.

Dowiedz się więcej na temat: Marvel’s Avengers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje