Marvel Strike Force zapowiedziane

​Firma FoxNext Games zapowiedziała właśnie powstanie nowej gry mobilnej w uniwersum Marvela. Produkcja ma ukazać się już w przyszłym roku.

Za produkcję jest odpowiedzialne studio Seismic Games złożone z byłych członków Pandemic Games, mającego na swoim koncie Star Wars Battlefront czy The Saboteur.

Gra ma być turową strategią opartą na współpracy między postaciami. Rozgrywka przypomina RPG, ale pozbawiona została możliwości eksploracji, przez co skupiamy się wyłącznie na starciach.

Fabuła opowiadać będzie o inwazji na Ziemię najeźdźców Kree pod wodzą Ultimusa. Podbił on już nasz świat w wielu innych wymiarach, a technologia kontroli umysłów pozwoliła mu włączyć w swe szeregi tamtejszych bohaterów. Tym razem jednak na jego drodze stanie jednostka S.T.R.I.K.E, która pomoże odwrócić losy wojny.

Reklama

Do dyspozycji graczy trafi około 70 znanych postaci, takich jak Thor, Kapitan Ameryka, Spider-Man czy Groot. Walki z wrogiem będą odbywały się w formule 5v5, a kluczem do zwycięstwa będzie kombinacja umiejętności różnych superbohaterów. Niektórzy z nich otrzymają też specjalne premie za współpracę ze znanymi im herosami.

Zapytani  o tryb PvP, twórcy zapowiadają arenę, na której zetrzemy się ze znajomymi, a także wiele trybów mających pojawić się w przyszłości.

Gra dostępna będzie w formule free-to-play. Już teraz można zarejestrować się na stronie gry, co odblokuje postać Daredevila i dodatkowe zasoby.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama