Reklama

Marvel's Avengers zalicza kilkumiesięczną obsuwę

​Czyżby nadchodząca wiosna, która miała być spełnieniem marzeń wielu graczy, ostatecznie nie okazała się wcale taka ekscytująca?

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że kolejne opóźnienie zaliczy długo wyczekiwane Final Fantasy VII, które nie trafi na rynek w marcu, ale 10 kwietnia, niemal bezpośrednio konkurując o naszą uwagę z Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED, a już mamy kolejne złe wieści. Podobny los spotkał bowiem Marvel’s Avengers, ale w tym wypadku obsuwa będzie zdecydowanie dłuższa, bo zamiast kilku tygodnie wyniesie kilka dobrych miesięcy.

Marvel’s Avengers nie trafi bowiem na rynek 15 maja, jak pierwotnie planowano, ale dopiero 4 września (na PC, Stadię, PS4 i Xboxa One), co z marketingowego punktu widzenia - podobnie jak w przypadku FFVII - nie jest najlepszym posunięciem. Dlaczego? Ano dlatego, że 30 kwietnia na ekrany kin wchodzi film Czarna Wdowa, który idealnie zgrywa się z grą i z pewnością pomógłby w jej sprzedaży. Z drugiej jednak strony, jeśli gra miałaby wyjść w tym czasie z wieloma błędami, to chyba jednak rozumiemy decyzję dewelopera.

Reklama

Przypominamy, że Marvel's Avengers przeniesie nas do San Francisco, a jego akcja rozpocznie się w tzw. Dniu A, kiedy to ma miejsce otwarcie nowej siedziby Avengersów. Niestety, wydarzenie nie przebiegnie zgodnie z planem, bo w jego trakcie w mieście dojdzie do serii wybuchów. Winą za taki obrót sprawy zostaną obarczeni obecni na miejscu superbohaterowie i jak się łatwo domyślić, będą musieli zrobić wszystko, żeby oczyścić swoje imię i wskazać winnych tragedii. Thor, Iron Man, Hulk i inni stają więc do walki, w której przeciwnikiem okaże się tajemnicza organizacja o nazwie AIM.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy