Reklama

Mark Wahlberg jako Sully w filmie Uncharted. Gdzie są wąsy?

​Producent bardzo powoli ujawnia kolejne szczegóły związane z nadchodzącym filmem, jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć, jak w swojej roli prezentuje się Tom Holland, a teraz przyszła pora na Marka Wahlberga.

Spostrzegawczy fani od razu dostrzegli, że coś jest nie tak z postacią graną przez Marka Wahlberga, bo jego Victor "Sully" Sullivan nie ma swojego charakterystycznego wąsa ani siwych włosów. Oczywiście można byłoby założyć, że chodzi o jego młodsze lata, ale nie składa się to w logiczną całość z wizerunkiem "dużego" już Nathana Drake’a, który w takim scenariuszu musiałby być dużo młodszy.

Mówiąc krótko, Sully nie wygląda jak Sully, ale jak Mark Wahlberg, co jest o tyle zaskakujące, że aktor jakiś czas temu opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z odpowiednim wąsem. Czyżby chodziło jednak o inną rolę, a może screen jest nieaktualny albo starszego bohatera zobaczymy w późniejszej części filmu? Trudno powiedzieć, ale nie da się ukryć, że jeśli producent zostanie przy aktualnym wyglądzie bohatera, to będzie to spore rozczarowanie.

Reklama

Niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać, żeby się o tym przekonać, bo droga filmowego Uncharted do premiery jest długa, wyboista i... jeszcze się nie skończyła. Przecieki na temat przeniesienia popularnej serii gier od Naughty Dog na duży ekran pojawiły już w 2008 roku, ale zdjęcia na planie filmowym ruszyły tak naprawdę dopiero w październiku ubiegłego roku. A że okoliczności nie były sprzyjające, głównie za sprawą szalejącej na całym świecie pandemii koronawirusa, dlatego też premiera nieustannie się przesuwała.

Ekranizacja naszej ulubionej serii ponownie zaliczyła więc opóźnienie i niestety nie zobaczymy jej w lipcu tego roku, jak planowano jakiś czas temu, ale dopiero 11 lutego przyszłego roku. Jeśli zaś chodzi o samą fabułę, to wciąż nie wiemy zbyt wiele, ale sam Tom Holland, czyli odtwórca głównej roli, zapewniał, że to jeden z najlepszych scenariuszy, jakie kiedykolwiek czytał, więc musimy uwierzyć mu na słowo.

Uncharted to widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a. Tylko jego sprawność, tylko jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher. Więcej o Uncharted przeczytasz w serwisie film.interia.pl.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje