Mark Wahlberg jako Sully w filmie Uncharted?

Jak informuje serwis Veriety, nominowany do Oscara aktor Mark Wahlberg jest na ostatniej prostej w negocjacjach, dzięki którym wcieli się w postać Sully'ego w filmowej adaptacji gier wideo Uncharted, jako starszy przyjaciel Nathana Drake'a (w tej roli Tom Holland, czyli sympatyczny Spider-Man).

Tylko ci najbardziej zaangażowani fani pamiętają, że w zamierzchłej przeszłości 2011 roku tego samego Marka Wahlberga planowano właśnie do roli Drake'a. Fani żartują, że film powstaje już na tyle długo, że aktor zdążył się na tyle zestarzeć, więc teraz wcieli się właśnie w starszą postać.

W sierpniu ubiegłego roku cieszyliśmy się już, że po latach zawirowań i przeróżnych problemów kinowa adaptacji popularnej serii Uncharted może wkrótce trafić do produkcji. Prequel miał już wtedy głównego aktora i scenariusz - z młodym Drake'em w roli głównej.

Reklama

Nic z tego. Z nieznanych powodów produkcja nie ruszyła, a Levy - widocznie nie lubiąc bezczynności - zaangażował się w projekt komedii "Free Guy", także czerpiącej garściami ze świata gier wideo. Ten projekt właśnie rusza, więc reżyser nie może dłużej udawać, że będzie miał czas też na "Uncharted".

Teraz w prace zaangażował się Travis Knight, odpowiedzialny ostatnio za reżyserię całkiem udanego "Bumblebee", a wcześniej debiutował w roli reżysera za pośrednictwem animacji "Kubo i dwie struny". Być może to on w końcu zdoła ukończyć pechowy projekt?

Prawa do kinowej adaptacji posiada wytwórnia Sony Pictures, już od wielu lat starając się cokolwiek z nimi zrobić. Pierwotnie o tytule mówiło się jeszcze w... 2011 roku, gdy zaangażowany był reżyser David O. Russell, a w główną rolę miał wcielić się właśnie Mark Wahlberg.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Uncharted

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy