Reklama

Mario Kart 8 Deluxe. Znamy datę premiery dodatku i nowe tory

Nintendo zaprezentowało nowy zwiastun, który prezentuje osiem torów, które pojawią się w nowym DLC do Mario Kart 8 Deluxe.

DLC do Mario Kart 8 Deluxe, zatytułowane Wave 3, według ujawnionego oficjalnie zwiastuna będzie dostępne od 7 grudnia. Jednak niezbyt odległa data premiery to nie wszystko, co powinno ucieszyć fanów. Na pewno ucieszy ich wiadomość, że do gry wróci jeden z ich ulubionych torów, pamiętający jeszcze czasy wersji na Nintendo Wii - Maple Treeway.

Nic więc dziwnego, że póki co reakcje fanów na zwiastun są bardzo pozytywne - podobnie było w przypadku poprzedniego DLC, Wave 2, które pojawiło się 4 sierpnia. Kiedy Nintendo zaprezentowało pomysł na tak seryjne wypuszczanie DLC, wielu graczy obawiało się, że znacznie opóźni to premierę następnej “dużej" gry z tej serii. Niektórzy myśleli nawet, że kolejna gra pojawi się już na nowej konsoli Nintendo. Jednak po czasie okazuje się, że dodatki spotykają się z ciepłym odbiorem graczy, szczególnie tych, którzy cenią sobie nostalgię w grach. 

Reklama

Jeśli chodzi o pełną listę torów w DLC to wygląda ona następująco:

  • Maple Treeway
  • 3DS Rainbow Road
  • GBA Boo Lake
  • Tour Berlin Byways
  • 3DS Rock Rock Mountain
  • DS Peach Gardens
  • Tour London Loop
  • Merry Mountain

Zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Lista torów jest ciekawa z jeszcze jednego powodu. W sierpniu jeden z graczy znalazł muzykę, która jego zdaniem miała zostać wykorzystana w kolejnych dodatkach i były to utwory nawiązujące do starszych części, z których pochodzą kolejne tory. Teraz okazuje się, że zgadza się siedem z ośmiu znalezionych wtedy utworów. 

Ósmy utwór pochodzi z dwóch torów z Mario Kart Double Dash na Nintendo Gamecube. Były to tory Waluigi Stadium oraz Wario Colosseum. Wszyscy myśleli, że jeden z nich znajdzie się w dodatku, ale najwyraźniej - nie trafili. Zamiast niego, pojawiło się Maple Treeway. To również przewidywali gracze, ale Maple Treeway miało się pojawić później, w jednym z kolejnych DLC. Nie wiadomo dlaczego doszło do zamiany i czy wspomniane dwa tory jeszcze się kiedyś pojawią.

Dodatki można zakupić albo w zestawie wszystkich razem, w cenie 24,99 dolarów, albo zapisując się do usługi Nintendo Switch Online z Expansion Packiem, za 49,99 dolarów za rok. Wtedy jednak dostęp do DLC otrzymamy jedynie na tak długo, jak długo mamy subskrypcję. A przed nami jeszcze trzy fale dodatków - w każdym znajdziemy po dwa puchary i 24 tory. Całość powinna ujrzeć światło dzienne do końca przyszłego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy