Reklama

​Maneater do pobrania za darmo w sklepie Epic Games Store

Kolejny spory tytuł trafił na platformę Epic Games Store. Już od 9 czerwca pobierzecie za darmo "Maneater", czyli produkcję, w której motywem przewodnim są rekiny. Z kolei od 16 czerwca będziecie mogli całkowicie bezpłatnie przypisać do swojej biblioteki "Supraland".

"Maneater" za darmo w Epic Games Store od 9 do 16 czerwca

Tytuł ten swoją oficjalną premierę miał w połowie 2020 roku. Na początku gra pojawiła się na platformach: PC, PS4, Nintendo Switch oraz Xbox One, a kilka miesięcy później ukazała się również na konsolach nowej generacji. Dzieło wyprodukowane zostało przez Blindside Interactive.

"Maneater" idealnie wpisuje się w cechy gatunku RPG. Gracz wcieli się w młodego rekina, który zostanie wystawiony na ciężką próbę. Trzeba będzie przetrwać w ogromnym i zróżnicowanym świecie głębokich wód, które niosą ze sobą szereg czyhających niebezpieczeństw.

Reklama

W grze obserwujemy świat z perspektywy trzeciej osoby. W sporym uproszczeniu rozgrywka opiera się na eksploracji, pożeraniu i ewoluowaniu. Czy uda Ci się przetrwać?

"Supraland" za darmo w Epic Games Store od 16 do 23 czerwca

Dokładnie tydzień później, czyli 16 czerwca w sklepie Epic Games będzie do odebrania za darmo "Supraland". Gra wyprodukowana przez Supra Games opiera się na eksploracji świata, zdobywaniu umiejętności, rozwiązywaniu łamigłówek i zagadek oraz pokonywaniu potworów, które staną na drodze.

"Supraland" to przygodówka wyróżniająca się ciekawą oprawą graficzną i dosyć innowacyjnymi mechanikami. Według zapewnień producentów całkowity czas przejścia tej gry mieści się w przedziale 12-25 godzin.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama