Reklama

​Make Love Not War - kontrowersyjna gra podbija sieć . "Możesz grać jedną ręką"

Na przenośnej konsoli Nintendo Switch zadebiutowała kolejna intrygująca produkcja. Gra posiada tajemniczy tytuł "Hentai: Make Love Not War" i powstała z inicjatywy studia Big Way, które zdążyło już zasłynąć z niemałych kontrowersji...

Big Way wydało bowiem na rynek inny tytuł - "Hentai Uni", które w sieci stworzyło bardzo dużo zamieszania. Kontrowersje wynikały z licznych podtekstów erotycznych, które zaprojektowane zostały w tej grze.

"Hentai: Make Love Not War" to gra nasycona kontrowersją i erotyzmem

Podobnie jest też tym razem. Zdaje się, iż "Hentai: Make Love Not War" nawiązuje do poprzedzającego go tytułu. Sama rozgrywka jest dosyć prosta i opiera się na rozwiązaniu 50 logicznych łamigłówek i zagadek. Sęk w tym, że możemy się tutaj wcielić w: żeglarza, żołnierza, pilota czy pielęgniarkę, a każde rozwiązanie zagadki pozwoli... ściągnąć ubranie z naszego bohatera.

Reklama

Sam opis gry, który można znaleźć w sklepie Nintendo, jest dosyć dwuznaczny. "12 uroczych dziewczyn pomoże ci się zrelaksować i dobrze bawić. Gra zawiera ponad 50 prostych łamigłówek, w które można grać jedną ręką" - czytamy.

Na ten moment "Hentai: Make Love Not War" dostępny jest tylko w trzech krajach: Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Gra obsługuje aż 11 języków, więc niewykluczone, że już niebawem może zadebiutować na rynkach Europejskich czy Azjatyckich.

Sam tytuł może być sporym zaskoczeniem dla każdego posiadacza przenośnej konsoli Switch. Nintendo słynie przecież z przestrzegania wielu ścisłych, a niekiedy nawet rygorystycznych zasad. Faktem jest, że kontrowersyjne gry goszczą w bibliotece Switcha coraz częściej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy