Reklama

Mafia III wolna od błędów

Producent zapowiada grę pozbawioną jakichkolwiek skaz.

2K Czech (wcześniej Illusion Softworks) zawsze dbało o to, żeby w serii Mafia było jak najmniej bugów i żeby obie części w dniu premiery działały najlepiej jak tylko się dało. Za trzecią odsłonę cyklu odpowiada studio Hangar 13, które zapewnia, że ich gra również będzie przykładem dla innych deweloperów. Warto dodać, że w skład amerykańskiej ekipy wchodzi kilku pracowników, będących z serią od jej początku.

W obecnych czasach wypuszczenie do sprzedaży niedokończonej gry nie jest czymś wyjątkowym, dlatego cieszy fakt, że niektórym firmom zależy na odejściu od panującego "trendu".

Reklama

O Mafii III wypowiedział się główny projektant, Andy Wilson: "Ta, nie wydamy zabugowanej gry. To jest pewne. Jesteśmy bardzo, ale to bardzo świadomi tego, do czego mogłoby to doprowadzić. Oczywistym jest, że nadal trwa proces produkcji, dlatego stworzenie wersji pokazowej jest wyzwaniem".

Oby Hangar 13 wzięło do serca swoje postanowienia i faktycznie wydało tytuł pozbawiony poważniejszych nieudogodnień. Mafia III zadebiutuje jeszcze w tym roku, niestety nie wiadomo dokładnie kiedy. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje