Lust From Beyond: Premiera już 24 września 2020 roku

​Movie Games, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, ogłosił datę premiery wyczekiwanego przez graczy horroru Lust From Beyond. Ta intrygująca produkcja ukaże się na platformie Steam już 24 września br.

Ponadto, warszawska spółka dzisiaj opublikuje nowy trailer, który wtajemnicza w mroczne uniwersum Lust - planowana na wrzesień gra jest bowiem drugą osadzoną w nim produkcją, po Lust for Darkness z 2018 roku.

Lust from Beyond jeszcze przed premierą cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy. Na listę oczekujących zapisało się już 118 tys. użytkowników platformy Steam, a ponad 3 tys. wsparło finansowo projekt na Kickstarterze.

"Jest nam bardzo miło poinformować graczy oraz inwestorów o dacie premiery wyczekiwanego Lust From Beyond. Dzisiaj rozpoczynamy również zintensyfikowaną kampanię marketingową, w której skład wchodzić będą nowe trailery, streamy developerskie, akcje angażujące społeczność, a także zupełnie nowy, darmowy prolog. Pragniemy nie tylko powtórzyć intensywne działania zaprezentowane podczas premiery Drug Dealer Simulator, ale też rozwinąć je o kolejne, nowe sposoby dotarcia do potencjalnych odbiorców. Bardzo się cieszymy, że zainteresowanie już na obecną chwilę jest na tak wysokim poziomie" - mówi Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Reklama


Lust from Beyond to pierwszoosobowy horror o odważnych okultystycznych i erotycznych motywach, osadzony w wyjątkowym świecie inspirowanym twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego. Gracz przeniesie się do XIX-wiecznej wiktoriańskiej posiadłości.

W przeciwieństwie do poprzedniej części, również półotwartych terenów, a także wizytówki serii - tajemniczego wymiaru Lusst'ghaa, w którym to najmocniej widać inspiracje twórczością wspomnianych artystów.

Będzie to również druga tegoroczna premiera Movie Games na PC. 16 kwietnia br. miał miejsce debiut Drug Dealer Simulator, który w niespełna godzinę po publikacji na platformie Steam sprzedał się w liczbie egzemplarzy pozwalającej na pokrycie kosztów jego produkcji. Zyski ze sprzedaży w nieco ponad miesiąc od premiery przekroczyły natomiast wartość 1 mln USD.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Lust from Beyond

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy