Reklama

Lumberhill: Premiera gry

​W Lumberhill gracz w pojedynkę lub z trzema znajomymi przekona się, że noszenie drewna do lasu jednak ma sens. Tak jak noszenie owieczek do zagrody. Albo dinozaur w środku lasu... Tak, będzie chaos i będzie impreza. Lumberhill jest już dostępny na platformie Steam.

Lumberhill to szalona zabawa do czterech osób - lokalnie lub online. W trybie kooperacji jako brodaci drwale lub stylowe drwalki będziecie ścinać drzewa, opiekować się zwierzętami i unikać niebezpieczeństw (kłód rzuconych prosto pod nogi przez matkę naturę). Kolorowe i odjechane światy Lumberhill czekają na graczy - każdy z zestawem kilkunastu poziomów do przejścia w jak najlepszym czasie.

Rywalizacja to inna para drwalskich kaloszy. Jeden z was zostanie baranem (dosłownym, nie przenośnym) lub dzikiem (również dosłownym, nie przenośnym) i będzie próbował jak najbardziej uprzykrzyć życie pozostałym zawodnikom.

Reklama

A po relaksującej dniówce na lumberhillowej imprezie czas na selfie. Wiele skórek pozwoli wam wszystkim błyszczeć na czerwonym (flanelowym) dywanie. Lumberhill dostępne jest na Steam w cenie bazowej 53,99 PLN.

W tygodniu premierowym grę można kupić ze zniżką za 48,59 PLN. Wydawca All in! Games oferuje również Lumberhill w pakiecie z inną pozycją imprezową - Tools Up! Zestaw dwóch gier można kupić za 125,98 PLN (w tygodniu premierowym pakiet dostępny będzie z 50% zniżką - 63,16 PLN).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje