Lost Saga – największa bitwa tuż-tuż

​Nexon Europe przypomina fanom o nadchodzących zamkniętych beta-testach bijatyki Lost Saga. Już 27 lutego rozpocznie się największa z sieciowych bitew, więc zostało już niewiele czasu, aby zapewnić sobie miejsce na arenie.

Lost Saga to sieciowa bijatyka z ponad 100 znanymi postaciami z różnych epok i kultur, 20 mapami i licznymi trybami gry do wyboru. Silna społeczność gry czeka na dalsze wsparcie, aby wspólnie ukształtować jej przyszłość.

"Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia beta-testów Lost Saga, bo częścią polityki naszej firmy jest angażowanie społeczności w proces kształtowania gry od samego początku. Lost Saga już posiada oddanych fanów, których głos jest dla nas najważniejszy. Teraz zapraszamy ich do przetestowania gry i podzielenia się z nami wrażeniami, aby wspólnie stworzyć taki tytuł, na jaki czekają" - przyznaje Kenny Chang, CEO Nexon Europe.

Od teraz można ściągnąć klienta gry - udostępnionego w pięciu językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim i włoskim - aby 27 lutego od razu wejść do gry. Gracze, którzy jeszcze nie posiadają klucza do bety Lost Saga, powinni się śpieszyć, bo liczba kluczy jest ograniczona.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy