Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Lost Saga – największa bitwa tuż-tuż

​Nexon Europe przypomina fanom o nadchodzących zamkniętych beta-testach bijatyki Lost Saga. Już 27 lutego rozpocznie się największa z sieciowych bitew, więc zostało już niewiele czasu, aby zapewnić sobie miejsce na arenie.

Lost Saga to sieciowa bijatyka z ponad 100 znanymi postaciami z różnych epok i kultur, 20 mapami i licznymi trybami gry do wyboru. Silna społeczność gry czeka na dalsze wsparcie, aby wspólnie ukształtować jej przyszłość.

"Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia beta-testów Lost Saga, bo częścią polityki naszej firmy jest angażowanie społeczności w proces kształtowania gry od samego początku. Lost Saga już posiada oddanych fanów, których głos jest dla nas najważniejszy. Teraz zapraszamy ich do przetestowania gry i podzielenia się z nami wrażeniami, aby wspólnie stworzyć taki tytuł, na jaki czekają" - przyznaje Kenny Chang, CEO Nexon Europe.

Od teraz można ściągnąć klienta gry - udostępnionego w pięciu językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim i włoskim - aby 27 lutego od razu wejść do gry. Gracze, którzy jeszcze nie posiadają klucza do bety Lost Saga, powinni się śpieszyć, bo liczba kluczy jest ograniczona.

Dowiedz się więcej na temat: Lost Saga

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje