Lost Ark x Wiedźmin: Data premiery, zwiastun i lista zmian

​Wiedźmin zawitał do Arkesii. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ruszyła kooperacja pomiędzy popularną produkcją CD Projekt Red a Lost Ark, jednym z największych MMORPG na rynku.

Data premiery i czas trwania kolaboracji Lost Ark x Wiedźmin

Nowe wydarzenie w Lost Arku rozpoczęło się 18 stycznia i potrwa aż do 22 lutego 2023 roku. Przez ten czas gracze mogą swobodnie korzystać ze wszystkich nowości ekskluzywnych dla trwającego eventu.

Zwiastun Lost Ark x Wiedźmin

Nowe skiny i przedmioty kosmetyczne

Jedną z głównych atrakcji każdego eventu w Lost Arku jest możliwość odblokowania różnych przedmiotów kosmetycznych. Część z nich dostępna jest poprzez dropy, inne można zdobyć dzięki specjalnym zadaniom, a pozostałe trzeba kupić za walutę premium.

Reklama

Wszystkie przedmioty kosmetyczne ekskluzywne dla trwającego eventu możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.


Nowa wyspa i wątek fabularny

Z początkiem współpracy Lost Ark x Wiedźmin do gry trafiła specjalna wyspa White Wolf Haven. Gracze mogą wyruszyć tam w podróż na pomoc Geraltowi oraz jego przyjaciołom. Podczas całego wątku fabularnego odblokować można kilka przedmiotów kosmetycznych oraz ekskluzywny zestaw kart z bohaterami Wiedźmina.

Dropy na Twitchu

Podobnie jak w przypadku większości eventów w Lost Arku, Amazon uruchomił również dropy na Twitchu z okazji trwającej akcji. Od 18 stycznia do 5 lutego 2023 roku można odblokować powyższy skin Mokoko inspirowany Wiedźmnem oraz 1000 Amethyst Shardów.

Aby wziąć udział w tej akcji, trzeba połączyć swoje konto Twitch z Lost Arkiem i oglądać jedengo ze streamerów gry przez co najmniej cztery godziny. W ekwipunku Twitcha do odebrania pojawi się wtedy specjalny drop. Po zaakceptowaniu go skrzynka i Shardy pojawią się od razu w waszej skrzynce w Lost Arku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lost Ark | Wiedźmin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama