Lords of the Rings: Return to Moria już dostępne na PlayStation 5

The Lord of the Rings: Return to Moria, jedyna gra surwiwalowo-craftingowa, osadzona w Czwartej Erze Śródziemia, kultowym świecie fantasy stworzonym przez J.R.R. Tolkiena, jest od dzisiaj dostępna na PlayStation 5 w wydaniu fizycznym.

The Lord of the Rings: Return to Moria opowiada o krasnoludach, którzy wyruszają na nową przygodę, aby odzyskać legendarne krasnoludzkie miasto Moria w podziemiach Gór Mglistych. Gracze połączą siły, aby przetrwać, tworzyć, budować i eksplorować rozległe kopalnie. Odważni podróżnicy muszą mieć się na baczności, albowiem zewsząd czyha na nich tajemnicze niebezpieczeństwo.

Odzyskaj krasnoludzką ojczyznę - Morię

Wezwani do Gór Mglistych przez lorda Gimliego Lockbearera gracze obejmują kontrolę nad grupą krasnoludów, którzy mają zapuścić się w podziemia, by odzyskać fortunę z krasnoludzkiego miasta Moria - znanego również jako Khazad-dûm lub Dwarrowdelf. Podczas misji krasnoludy będą musiały wykazać się wytrwałością, przemierzając czeluście kopalni Morii w poszukiwaniu skarbów. 

Reklama

Gra jest osadzona w proceduralnie generowanym, krasnoludzkim mieście Moria - żadne dwie przygody nie są takie same, a każdą wyprawę można odbyć w pojedynkę lub online z towarzyszami. Gracze mogą wydobywać metale, aby tworzyć lepsze wyposażenie i zasoby. Ale uwaga: stukot kilofów może obudzić czyhające w podziemiach niebezpieczeństwo i zmusić krasnoludów do walki. Odkryj tajemnice trzech legendarnych gór, wydobywaj cenne metale, walcz o przetrwanie i wojuj z niewyobrażalnymi siłami, aby poznać sekret czyhającego w głębinach mroku.

Cechy gry Lord of the Rings: Return to Moria:

  • Poznaj krasnoludów lepiej niż kiedykolwiek: Historia znanego świata fantasy stworzonego przez J.R.R. Tolkiena została wpleciona w rozgrywkę The Lord of the Rings: Return to Moria.
  • Przetrwaj mrok: Aby przetrwać w zdradzieckich kopalniach Morii, gracze muszą oszczędzać zasoby, polować i zbierać jedzenie, a także zarządzać temperaturą i poziomem hałasu. Wykorzystaj system dynamicznego światła, aby chronić krasnoludów i utorować sobie drogę przez mroczną otchłań. Walcz z niewyobrażalnym złem i przetrwaj starcie z hordami potwornych orków w porywającej walce, jednocześnie odkrywając tajemnice czyhającego w górze mroku.
  • Budowanie bazy: Znajdź schronienie przed ciemnością. Odkrywaj i oczyszczaj nowe lokalizacje, aby wznosić budowle na ogromną skalę. Puść wodze fantazji i twórz bazy od zera lub wykorzystuj istniejące struktury. Uważaj na zło, które usiłuje pokrzyżować plany krasnoludów.
  • Odbuduj i przeobraź Morię: Przywróć dawno zapomniane starożytne królestwo Khazad-dûm do minionej świetności, odzyskując krasnoludzkie zabytki w miarę postępów w kampanii. Odrestauruj stare kopalnie i rozpal kuźnie, aby wydobywać bogate surowce.
  • Eksploruj: Przemierzaj głębokie kopalnie Morii. W proceduralnie generowanych środowiskach roi się od surowców, tajemnic i niebezpieczeństw, dzięki czemu za każdym razem czekają Cię wyjątkowe przeżycia.
  • Kooperacyjny tryb wieloosobowy: Przeżywaj przygody w pojedynkę lub z nawet ośmioma znajomymi online w kooperacyjnym trybie wieloosobowym.
  • Rozbudowany kreator krasnoludów: Gracze mogą przejść do krasnoludzkich legend, tworząc własnego krasnoluda w kreatorze postaci. Krasnoludy można spersonalizować na różne sposoby, aby stworzyć niepowtarzalną postać. Podczas gry gracze mogą znaleźć i wytworzyć pancerze i bronie, które dodadzą jej unikatowego stylu.
INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy