Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Lord Gaben wraz ze swoim królestwem nadejdzie już w maju

​"Nasz Pan i Zbawiciel Gaben" - internetowy fenomen, w zabawny sposób pokazujący jak bardzo do rozwoju elektronicznej rozrywki przyczynił się Gabe Newell - założyciel platformy Steam. Teraz powraca jako niepowstrzymany obrońca tanich gier i dużych zniżek w logicznym platfomerze Gaben Kingdom.

Gracz ma okazję wcielić się w samego Lorda Gabena - władcę królestwa tanich gier, który stoi na straży zniżek i dba o to, by każdy mógł grać w dobre gry, w najniższej możliwej cenie. Pewnego dnia, królestwo Gabena (podczas jego nieobecności) zostaje ograbione ze wszystkich zniżek. Gaben postanawia nie pozostać dłużnym. Chwytając za miecz, pospiesznie wyrusza na spotkanie ze swym wrogiem - złowrogą korporacją.

Reklama

Gaben Kingdom to 70 poziomów rozbitych na 7 unikalnych światów. Każdy ze światów to nowe zagrożenia i pułapki, nowe wyzwania i nowe miejsca do uratowania. Gracz będzie miał okazję uratować:

  • Świat wyprzedaży wiosennej
  • Świat wyprzedaży letniej
  • Świat wyprzedaży jesiennej
  • Świat wyprzedaży zimowej
  • Świat konsolowych wieśniaków
  • Świat Brexitu
  • Świat wrogiej korporacji

Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników na planszy i dotarcie do mety. Należy jednak pamiętać, że każdy z poziomów wypełniony jest różnorodnymi przeszkodami, a dodatkowym utrudnieniem jest ograniczona liczba ruchów, którą nasz bohater może w danym podejściu wykonać. Dodatkowym, opcjonalnym zadaniem czekającym na najodważniejszych jest zebranie wszystkich dolarów, rozsianych po poziomach co zostanie nagrodzone trzema gwiazdkami.

Stworzony przez Mariusza Gibasa i wydany przez AAG Studio, Gaben Kingdom zadebiutuje już w tym miesiącu na platformie Steam. Gra kosztować będzie 1,99 USD/EUR i jest już dostępna w sklepie Steam.

Dowiedz się więcej na temat: Gaben Kingdom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje